98 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

9 862 Kč s DPH
8 150,41 Kč bez DPH

ks
(0 ks na skladě)

Pneumatické membránové čerpadla PIUSI MA Více

Kód produktu: 0918Doprava a platba

PIUSI P5,5: 1

PIUSI P5.5: 1 je čerpadlo pro přenos mazacího oleje. Navržen pro použití v konkrétních aplikačních oborech, byl vyroben z nejvhodnějších materiálů pro zajištění vysokého výkonu a trvanlivosti.

SPOLEHLIVOST

Vzduchové čerpadlo PIUSI P5.5: 1 je vhodné zejména pro dávkování oleje o střední až vysoké viskozitě na krátké, střední a velké vzdálenosti. Může být aplikován na bubny a připojen k systému skládajícímu se z několika čerpacích stanic, vybavených cívkami a dávkovacími tryskami. Používá se proto ve všech dílnách, které vyžadují vysoce výkonný systém přenosu oleje, který je také spolehlivý v čase.

HLAVNÍ RYSY

Vyznačuje se robustní, zvukově izolační ochrannou konstrukcí a je vybaven pneumatickým výměníkem a třístupňovým systémem vypouštění vzduchu, který spolu s nepřítomností kolizí mechanických částí podléhajících opotřebení zaručují nízký provozní hluk (pouhých 77 dB) a dlouhou životnost . Skutečný dvojitý efekt zajišťuje lepší výkon a nižší spotřebu vzduchu.

Čerpadlo pro přenos oleje PIUSI P5.5: 1 může být rozšířeno o volitelná rozšíření a je vybaveno závitovou prstencovou maticí, která zaručuje pevné připevnění k podpěře bubnu nebo stěny.

S průtokem až 21,5 l / min při poměru 5,5: 1 je čerpadlo PIUSI P5,5: 1 vhodné pro vaše požadavky, pokud hledáte kvalitní produkt s vysokým výkonem.