Servis a údržba čerpacích stanic a skladů PHM

Naše servisní oddělení zajišťuje servis, údržbu a revize na několika stovkách veřejných i neveřejných čerpacích stanicích. Servis je zabezpečen z hlavního servisního sídla v Liberci a dále z pobočky v Litoměřicích a to nepřetržitě 24 hodin denně. Servisní technici disponují zvláštní technickou průpravou a originálními náhradními díly.

Plnohodnotný servis a údržbu dále zajišťujeme i pro samotné technologie jako jsou čerpadla, průtokoměry (včetně odborné kalibrace), výdejní pistole, výdejní stojany výrobců Tatsuno-Europe, Adast, Piusi. Dále řídících a pokladních systémů čerpacích stanic PHM, LPG a CNG, protiexplozních pojistek.

Pro naše stále zákazníky máme připravené výhodné servisní smlouvy. Při akutní poruše našeho smluvního zákazníka jsme schopni přijet již do 24 hodin nebo dle domluvy.

Servisní oddělení používá systém jakosti ve shodě s normou ISO 9001:2008, který je pravidelně auditován firmou TÜV.

Servis a údržbu zajišťují v rámci celé ČR náš odborně proškolení personál a nebo smluvní akreditovaní servisní partneři. Servisní smluvní partnery využíváme pro zajištění co nejkratší možné dojezdové vzdálenosti servisních techniků a zajistili tak co nejekonomičtější servisní službu.