Naše společnost je generální dodavatel komplexních služeb a technologií pro petrochemický, chemický, letecký, olejářský a vodárenský průmysl.

Jsme klíčový výrobce a dodavatel technologií pro převoz, skladování, monitorování, rozvod a výdej ropných produktů jako je nafta, benzín, topné oleje a letecká paliva. Dále naleznete v našem portfoliu komplexní technologie pro kapalné látky jako je AdBlue, syntetické a hydraulické oleje, voda, chemické látky, antifreeze a ostatní provozní kapaliny.

Kromě technologií a příslušenství dále nabízíme kompletní technickou podporu od pozáručního servisu až po odbornou montáž námi dodané technologie.

Již od roku 2005 se naše společnost dále zaměřuje na prodej a servis IBC kontejnerů a dalších obalů jakou jsou například sudy nebo kanystry.

Před samotným prodejem nabízíme odborné konzultace za účelem výběru vhodného typu technologie a informujeme Vás o legislativě související s jejich používáním.

Náš tým

Náš tým

Seznamte se s jednotlivými členy našeho týmu. Pokud chcete kontaktovat konkrétní osobu, najdete u jejího jména potřebné kontaktní údaje.


Historie společnosti

Historie společnosti

Moje podnikání začalo vlastně úplnou náhodou, když se mě známý jednoho dne zeptal, jestli bych mu nesehnal použité IBC kontejnery. Využil jsem své kontakty ve stavebnictví a tyto IBC kontejnery známému sehnal...