Výstavba a rekonstrukce čerpacích stanic a skladů PHM

Kompletní výstavbu a rekonstrukce na klíč čerpacích stanic PHM zajišťujeme pro veřejný i podnikový sektor. Při výstavbě čerpacích stanic spolupracujeme se společností která je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2001 a na výstavbou čerpacích stanic se zaměřuje již od roku 1993.

Pro podnikové i veřejné sektory dále zajišťujeme na klíč komplexní realizace technologie pro hospodaření s PHM, AdBlue, oleji, leteckými palivy, antifreeze a ostatními provozními kapalinami. Výstavbu technologických průmyslových celků provádíme dle platné legislativy ČR a plníme tak všechny požadavky ČSN a EN!

Naše společnost má také letité zkušenosti s výstavbou vnitropodnikových čerpacích stanic s možností prodeje PHM třetím osobám dle platné legislativy!

Jako profesionálové v daném oboru víme, že prodat a nainstalovat jakékoliv zařízení nestačí, ale je nutné toto zařízení udržet po dobu jeho životnosti v bezporuchovém provozu. Z toho vyplývá další oblast služeb naší společnosti. Touto oblastí je údržba a servis čerpacích stanic a skladů PHM. Jako specializovaná firma dokážeme zákazníkovi nabídnout jak jednotlivé opravy, tak i kompletní službu, která zahrnuje vše od oprav až po vedení dokumentace čerpací stanice s odpovědností za dodržení legislativou daných termínů periodických prohlídek a revizí.

Naše společnost se dále zaměřuje na kompletní revitalizace výdejních nádrží, výdejních stojanů, čerpacích stanic a jejich příslušenství. Revitalizace čerpacích stanic zajišťujeme pro podnikové i veřejné sektory.

Naším cílem je nabízet zákazníkům komplexní profesionální služby v oblasti provozování čerpacích stanic a skladů PHM.