Podzemní nádrže

Podzemní dvouplášťové ocelové více i  jednoproduktové nádrže.

Použití: skladování hořlavých, žíravých nebo toxických kapalin, distribuce.
Motorová nafta, benzíny, letecká paliva, oleje, AdBlue, chemie, voda do ostřikovačů a ostatních provozních kapalin.

Kvalita a bezpečnost

Nejnovější technologie pro výrobu nádrží jsou založené na dlouholetých zkušenostech a kvalifikaci pracovníků zapojených do výrobního procesu od technického oddělení, přes logistiku, kontrolu kvality a výrobu. Vysoká kvalita zpracování nádrží zajistí bezpečné skladování škodlivých a nebezpečných látek pro životní prostředí.

Návrh a výroba pod kontrolou  patřičných úřadů

Technická dokumentace nádrží, výrobních procesů a konečné přejímky nádrží vyrobených společností PHMO jsou schváleny, přijaty a schváleny Úřadem technické inspekce (UDT). Naše nádrže jsou držiteli osvědčení o schválení vydaných kancelářemi, jako je Hlavní úřad pro měření (GUM) a splňují tak platné požadavky metrologických standardů.

Standardní výbava nádrže

DN600 průlez s těsněním – na komoru. Sací hadice DN50 nebo DN40 – až 8 ks na komoru. 1 ks ventilačního ventilu DN 50 – na komoru. 1 ks odtokové trubky DN40 – na komoru. Potrubí DN100 nebo DN80 zakončeno manžetou, s průtokovým hydraulickým uzávěrem a certifikovaným ochranným ventilem proti přeplnění – na komoru. DN50 ruční měřicí trubice s prodlužovací trubkou a Camlockem – na komoru. Elektronická měřicí trubice s prodlužovací trubkou a Camlock – na komoru.

Technická charakteristika

Vyrobeno v souladu s EN 12285-1, DIN 6608 nebo WUDT / UC / 2003 Materiál – certifikovaná uhlíková ocel S235JR. Příprava vnějšího povrchu cisternových plechů – tryskání pískem se stupněm čistoty Sa 2,5 podle PN-ISO 8501-1. Polyuretanový vrchní lak ENDOPRENE zajišťující odolnost proti elektrickému poškození až do 14 kV. Nádrže mohou být opatřeny dodatečnou vnitřní ochranou povrchu použitím speciálních barev odolných vůči látkám uloženým v nádrži. V závislosti na variantě jsou nádrže přizpůsobeny metodě mokré, suché, vakuové a nadměrné intersticiální kontroly prostoru.

Datový list ke stažení zde