526 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 52 635 Kč s DPH
od 43 500 Kč bez DPH

ks

SIBUSO - dvouplášťové polyetylenové nádrže na naftu určené pro skladování a výdej motorové nafty, splňující požadavky Směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES Více

Výrobce: SIBUSO Doprava a platba

SIBUSO - dvouplášťové polyetylenové nádrže na naftu určené pro skladování a výdej motorové nafty, splňující požadavky Směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES

Produkty SIBUSO jsou jednoduchá, praktická, spolehlivá, odolná, bezpečná, kompaktní řešení pro skladování a vnitřní distribuci motorové nafty pro všechny firmy a jednotlivce s vozidly s dieselovými motory, např. motorová vozidla, stavební stroje, vysokozdvižné vozíky, traktory, zemědělské stroje, vozíky boj. SIBUSO jsou také ekonomické výrobky, které se zároveň vyznačují nejvyšší kvalitou a splňují všechny požadavky v oblasti technických předpisů a bezpečnosti používání ( Směrnice pro strojní zařízení , Úřad technické kontroly ).

Nádrže SIBUSO jsou pozitivně ověřeny v rozsahu: komplexního posouzení bezpečnosti provozu, elektrické bezpečnosti a elektromagnetické kompatibility hladiny hluku instalovaných zařízení a systémů, proto splňují požadavky Směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES a jsou označeny CE . Výrobní proces probíhá v souladu s ISO 9001 a ISO 27001.

Výrobce nádrží patří mezi významné výrobce plastových nádrží v Evropě a je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

⚠️ UPOZORNĚNÍ! ⚠️ 

1. Pro tento typ nádrže na objednávku není možnost platby dobírkou. 
2. Pro tento typ nádrže není možnost osobního odběru na naší provozovně. Tato nádrž je dodávána pouze včetně dopravy z výrobního závodu zahraničního výrobce přímo na místo realizace určené zákazníkem.

Děkujeme za pochopení.

Použití nafta
Objem 1500 l, 2500 l, 5000 l
Provedení plastové