Obrázek
Obrázek
Připravujeme
395 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 39 567 Kč s DPH
od 32 700 Kč bez DPH

ks

Nádrže pro skladování nového oleje (minerálního oleje, mazacího oleje, rostlinného oleje atd.) Z uhlíkové oceli se 100% záchytnou nádrží, v souladu s ministerskou vyhláškou 16/05/1996.
Nádrže jsou vybaveny sběrnou nádrží o objemu 100% obsahu nádrže, jsou vyrobeny z uhlíkové oceli jakosti S235JR podle normy UNI EN 10025-2 a jsou ošetřeny externě metalizovaným cyklem šedé barvy.
Jsou opatřeny horním průlezem s rychlým otevíráním v popruhu, s pozinkovaným víkem a odnímatelnou odvodňovací sítí, 3 "zásuvkou s víčkem z PVC, odtokovou nebo čisticí objímkou ??s 1" pozinkovaným víčkem, přípojkou pro připojení zemnicího kabelu , pouzdro pro vypouštění a čištění nádrže s pozinkovaným uzávěrem a ukazatelem hladiny mechanického plováku.
Nádrže mohou být volitelně vybaveny ochrannou střechou, která je vyrobena z pozinkovaného trubkového pláště a potažena pozinkovaným vlnitým plechem.
Nové zásobní nádrže OIL z uhlíkové oceli jsou k dispozici pouze v horizontálním provedení, vybavené sběrnou nádrží a objemem 1200 litrů, 2000 litrů a 3 000 litrů.


Ke každé nové nádrži na olej je přiložena následující dokumentace:
- certifikace na základě platných právních předpisů;
- Osvědčení o zkoušce osvědčující kladný výsledek pneumatické zkoušky v dílně.