Naše společnost zajišťuje autorizované služby jako je výstavba a rekonstrukce veřejných i neveřejných terminálů pohonných hmot. Dále nabízíme profesionální servis, revize a ČSN prohlídky terminálů a skladů PHM.

Jako profesionálové v daném oboru víme, že prodat a nainstalovat jakékoliv zařízení nestačí, ale je nutné toto zařízení udržet po dobu jeho životnosti v bezporuchovém provozu. Z toho vyplývá další oblast služeb naší společnosti. Touto oblastí je údržba a servis terminálů a skladů PHM. Jako specializovaná firma dokážeme zákazníkovi nabídnout jak jednotlivé opravy, tak i kompletní službu, která zahrnuje vše od oprav až po vedení dokumentace terminálu s odpovědností za dodržení legislativou daných termínů periodických prohlídek a revizí.

Kompletní výstavbu na klíč terminálů PHM zajišťujeme pro veřejný i podnikový sektor. Při výstavbě terminálů spolupracujeme se společností která je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2001 a na výstavbou čerpacích stanic se zaměřuje již od roku 1993.

Pro podnikové i veřejné sektory dále zajišťujeme na klíč komplexní realizace technologie pro hospodaření s PHM, AdBlue, oleji, leteckými palivy, antifreeze a ostatními provozními kapalinami. Výstavbu technologických průmyslových celků provádíme dle platné legislativy ČR a plníme tak všechny požadavky ČSN a EN!

Plnohodnotný servis a údržbu dále zajišťujeme i pro samotné technologie jako jsou čerpadla, průtokoměry (včetně odborné kalibrace), výdejní lávky, ramena, pistole, stojany, armatury a protiexplozní pojistky. Dále zajišťujeme dodávku  řídících a monitorovacích systémů.

Pro naše stále zákazníky máme připravené výhodné servisní smlouvy. Při akutní poruše našeho smluvního zákazníka jsme schopni přijet již do 24 hodin nebo dle domluvy.

Komplexní služby zajišťuje v rámci celé ČR náš odborně proškolení personál a nebo smluvní akreditovaní  partneři. Akreditovaný partnery využíváme pro zajištění co nejkratší možné dojezdové vzdálenosti servisních techniků a zajistili tak co nejekonomičtější komplexní službu.

Naším cílem je nabízet zákazníkům komplexní profesionální služby v oblasti provozování čerpacích stanic, terminálů a skladů PHM.