699 bodů do věrnostního systému

69 938 Kč s DPH
57 800 Kč bez DPH

ks
(0 ks na skladě)

Kód produktu: 0336Doprava a platba

Díky desetiletým zkušenostem, významným studiím a investicím vytvořil PIUSI IBC společnosti Delphin Pro. Tento zcela automatický dávkovač AdBlue® je úspěchem, který posiluje úlohu společnosti PIUISI jako lídra v oboru zařízení AdBlue®.

Dávkovač Delphin Pro IBC AdBlue® se dokonale hodí pro dílny a garáže díky své univerzálnosti a zabudovaným bezpečnostním opatřením, která umožňují AdBlue® bezpečně přenášet vozidlo do nádrže vozidla.

Dávkovač Delphin Pro IBC AdBlue® je kompaktní a profesionální řešení pro pevnou instalaci plnicích zařízení AdBlue®. Delphin Pro IBC využívá všech funkcí Delphin Pro AC a je vhodný pro všechny situace s vyšší spotřebou AdBlue®. Dávkovač PIUSI Delphin Pro IBC AdBlue® je vhodný pro plnění dieselových vozidel systémem SCR, který vyžaduje pravidelné doplňování AdBlue® / Urea.

Automobilový průmysl vyvinul v posledních letech mimořádné úsilí o vývoj systému schopného snížit emise částic nazývaných oxidy dusíku (NOx). Systém selektivní katalytické redukce (SCR) je metoda konverze oxidů dusíku (NOx) na vodu a dusík (bez oxidů). Dávkovač Delphin Pro IBC AdBlue® je snadné řešení pro skladování a dávkování AdBlue® podle ISO 22241 a DIN 70070. Pokud hledáte dávkovač AdBlue® s čistým, rychlým a spolehlivým vybavením, je PIUSI Delphin Pro IBC správný odpovídat vašim potřebám. Proč zvolit Delphin Pro?

VERZILNÍ A PRAKTICKÉ

Dávkovač Delphin Pro IBC AdBlue® je určen pro instalaci do IBC nádrží a zajišťuje maximální bezpečnost a spolehlivost díky systému blokovacích konzol. Integrovaná rukojeť umožňuje snadné a bezpečné zvedání. Delphin Pro IBC lze také instalovat na zeď se specifickou montážní sadou (na vyžádání), která zajišťuje maximální stabilitu a správné upevnění zařízení pro bezpečné plnění.

Černé polypropylenové ploché dno Delphin Pro IBC umožňuje umístění výrobku na podlahu při výměně kovové klece nebo při jakékoliv jiné operaci.

Delphin Pro IBC je vybaven specifickým uzávěrem, který zabalí trubku.


TECHN. SPECIFIKACE

    Průtok: 0,5 - 2,9 GPM
    Napětí: DC 230 V

Napětí 230 V
Objem 1 000 l
Použití AdBlue
Provedení Jednoplášťová
Stav reko
Typ Stacionární